0
Upit
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Učitavanje...
Učitavanje...
Aktualiziran upit i narudžba!
Aktualiziran upit i narudžba! Aktualiziran upit i narudžba!
Predmet nema na skladištu.
Žao nam je, ali artikl nema na skladištu.
Home Office Hardware

Intellinet 472050 optički kabel 3 m LC SC OS2 Žuto

EAN: 766623472050
Part number: 472050
SKU: 1044397
12,62 € neto
15,78 € bruto
Raspoloživost:
6  kom.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Cijena dostave od:  8,04 € Izračunajte trošak dostave
Dostava od: petak, 21. lipnja 2024.
Načini plaćanja
Načini dostave

Intellinet 472050 optički kabel 3 m LC SC OS2 Žuto

EAN:

766623472050

Part number:

472050

SKU: 1044397
Idealna rješenja za vaš posao
Pronaći ćemo optimalno rješenje za vašu tvrtku. Naši prodajni stručnjaci i preprodajni stručnjaci svakodnevno odabiru proizvode i usluge za naše klijente.
Brza dostava opreme diljem svijeta
Jamčimo pravovremenu dostavu opreme, gdje god se nalazili. Suradjujemo s globalnim partnerima kako bi naša logistika bila optimizirana.
Podrška pri implementaciji zajamčena
Nudimo podršku u implementaciji rješenja u vašem poslovanju. Naši kvalificirani inženjeri pomažu u učinkovitom upravljanju infrastrukturom.
Klijent na prvom mjestu
Naši stručnjaci iz RMA odjela brzo i učinkovito rješavaju reklamacije i zamjenu opreme kako bi vaša tvrtka mogla funkcionirati bez smetnji.
Opis Multimedia
Intellinet 472050. Duljina kabela: 3 m, Vrsta optičkih kabela: OS2, Priključak 1: LC, Priključak 2: SC, Promjer jezgre: 9 µm, Puni dostrani ispis
Specifikacija
Značajke
Duljina kabela  Duljina kabela
3 m
proširite opis
Vrsta optičkih kabela  Vrsta optičkih kabela
OS2
proširite opis
Priključak 1  Priključak 1
LC
proširite opis
Priključak 2  Priključak 2
SC
proširite opis
Priključak 2 m/ž  Priključak 2 m/ž
Muški
proširite opis
Priključak 1 m/ž  Priključak 1 m/ž
Muški
proširite opis
Boja proizvoda  Boja proizvoda
Žuto
proširite opis
Puni dostrani ispis  Puni dostrani ispis
Da
proširite opis
Promjer jezgre  Promjer jezgre
9 µm
proširite opis
Materijal obloge  Materijal obloge
125 µm
proširite opis
Struktura optičke veze 
Jednomodni
proširite opis
Materijal omotača 
Malo dima, bez halogena (LSZH)
proširite opis
Težina i dimenzije
Promjer kabela  Promjer kabela
3 mm
proširite opis
Težina  Težina
80 g
proširite opis
Podaci o ambalaži
Količina po pakiranju 
1 kom
proširite opis
Logistički podaci
Šifra harmoniziranog sustava (HS) 
85447000
proširite opis

Izabrani proizvodi

Ostanite u kontaktu!
Pretplatite se na naš bilten i ostanite u toku s našim promocijama i vijestima.

Klikom na „Pretplati se” pristajete primati marketinške informacije na svoju adresu e-pošte. Vašim će osobnim podacima upravljati Senetic GmbH sa sjedištem u Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravo tražiti pristup osobnim podacima i ispraviti, izbrisati ili ograničiti obradu, kao i dati prigovor obradi. Detaljne informacije o obradi osobnih podataka nalaze se u pravilima privatnosti.

Pogrešna e-mail adresa.
Ova email adresa je već potvrđena.
Ova Email adresa još uvijek nije potvrđena.
Hvala vam!
Provjerite pristiglu poštu - primit ćete našu poruku kojom vas tražimo da potvrdite pretplatu na bilten.
Načini plaćanja
Načini isporuke
Certifikati i priznanja