0
Upit
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Učitavanje...
Učitavanje...
Aktualiziran upit i narudžba!
Aktualiziran upit i narudžba!Aktualiziran upit i narudžba!
Predmet nema na skladištu.
Žao nam je, ali artikl nema na skladištu.
Home Office Hardware

AT-MMC2000/SP-960

Naziv proizvoda: Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960 mrežni medijski pretvarač 1000 Mbit/s 850 nm Više načina Srebro
EAN: 767035218632
Part number: AT-MMC2000/SP-960
119,46 € neto
149,33 € bruto
Raspoloživost:
10  kom.
Datum slanja:
ponedjeljak, 13. veljače 2023.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Dostava kurirskom službom  4,99 € Izračunaj
Opis
Pročitajte više o Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960 mrežni medijski pretvarač 1000 Mbit/s 850 nm Više načina Srebro
Specifikacija
Mreža
Maksimalna brzina prijenosa podataka 1000 Mbit/s  
Converter input interface 10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T  
Converter output interface 1000Base-SX  
Mrežni standard IEEE 802.1Q  
Ethernet interface type Gigabit Ethernet  
brzine prijenosa podataka putem Ethernet LANa 10,100,1000 Mbit/s  
Fiber ethernet cabling technology 1000BASE‑SX  
Podrška za Jumbo frameove Da  
VLAN support Da  
Ports & interfaces
Tehnologija povezivanja Žičano  
Broj Ethernet LAN (RJ-45) priključaka 1  
Fiber optic connector SFP  
Učinak
Maksimalna udaljenost prijenosa 500 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valna duljina 850 nm  
Fiber mode structure Više načina  
Design
Interno Ne  
Boja proizvoda Srebro  
Certifikacija CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI  
Upravljanje potrošnjom
Ulazni napon 12 V  
Ulazna struja 0.14 A  
Težina i dimenzije
Širina 54,9 mm  
Dubina 101,6 mm  
Visina 21,8 mm  
Težina 170 g  
Radni uvjeti
Raspon radne temperature (T-T) 0 - 50 °C  
Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje -30 - 70 °C  
Opseg relativne vlažnosti pri radu 5 - 95%  
Raspon relazivne vlažnosti pri skladištenju 5 - 95%  
Dozvoljena nadmorska visina 0 - 3048 m  
Sadržaj ambalaže
Priručnik Da  
Vodič za brzu instalaciju Da  
User guide Da  

Trenutne promocije
Ostanite u kontaktu!
Pretplatite se na naš bilten i ostanite u toku s našim promocijama i vijestima.

Klikom na „Pretplati se” pristajete primati marketinške informacije na svoju adresu e-pošte. Vašim će osobnim podacima upravljati Senetic GmbH sa sjedištem u Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravo tražiti pristup osobnim podacima i ispraviti, izbrisati ili ograničiti obradu, kao i dati prigovor obradi. Detaljne informacije o obradi osobnih podataka nalaze se u pravilima privatnosti.

Pogrešna e-mail adresa.
Ova email adresa je već potvrđena.
Ova Email adresa još uvijek nije potvrđena.
Hvala vam!
Provjerite pristiglu poštu - primit ćete našu poruku kojom vas tražimo da potvrdite pretplatu na bilten.
Partnerstva
Načini plaćanja
Načini isporuke
EBA National Winner Banner