0
Upit
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Učitavanje...
Učitavanje...
Aktualiziran upit i narudžba!
Aktualiziran upit i narudžba! Aktualiziran upit i narudžba!
Predmet nema na skladištu.
Žao nam je, ali artikl nema na skladištu.
Home Office Hardware

D-Link DEM-311GT modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 1000 Mbit/s SFP 850 nm

EAN: 790069248153
Part number: DEM-311GT
SKU: 1655250
24,05 € neto
30,06 € bruto
Raspoloživost:
2  kom.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Cijena dostave od:  8,04 € Izračunajte trošak dostave
Datum slanja: utorak, 16. srpnja 2024.
Načini plaćanja
Načini dostave

D-Link DEM-311GT modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 1000 Mbit/s SFP 850 nm

EAN:

790069248153

Part number:

DEM-311GT

SKU: 1655250

> SFP Optička vlakna 1000 Mbit/s

> Valna duljina: 850 nm

> Hot-swap

Idealna rješenja za vaš posao
Pronaći ćemo optimalno rješenje za vašu tvrtku. Naši prodajni stručnjaci i preprodajni stručnjaci svakodnevno odabiru proizvode i usluge za naše klijente.
Brza dostava opreme diljem svijeta
Jamčimo pravovremenu dostavu opreme, gdje god se nalazili. Suradjujemo s globalnim partnerima kako bi naša logistika bila optimizirana.
Podrška pri implementaciji zajamčena
Nudimo podršku u implementaciji rješenja u vašem poslovanju. Naši kvalificirani inženjeri pomažu u učinkovitom upravljanju infrastrukturom.
Klijent na prvom mjestu
Naši stručnjaci iz RMA odjela brzo i učinkovito rješavaju reklamacije i zamjenu opreme kako bi vaša tvrtka mogla funkcionirati bez smetnji.
Opis
D-Link DEM-311GT. Tip SFP odašiljača: Optička vlakna, Maksimalna brzina prijenosa podataka: 1000 Mbit/s, Tip sučelja: SFP. Širina ambalaže: 74 mm, Dubina ambalaže: 131 mm, Visina ambalaže: 49 mm. Duljina kutije za slanje: 36 cm, Širina kutije za slanje: 26 cm, Visina kutije za slanje: 31 cm
Specifikacija
Učinak
Tip SFP odašiljača 
Optička vlakna
proširite opis
Maksimalna brzina prijenosa podataka  Maksimalna brzina prijenosa podataka
1000 Mbit/s
proširite opis
Tip sučelja 
SFP
proširite opis
Podržava mod jednostrukog vlakna (SMF) 
N
proširite opis
Podržava Multi-mode vlakna (MMF) 
Da
proširite opis
Konektor optičkog vlakna  Konektor optičkog vlakna
LC
proširite opis
Podržava optičke kabele promjera 
50/125 µm
proširite opis
Standard SFP primopredajnika 
SX
proširite opis
Maksimalna udaljenost prijenosa  Maksimalna udaljenost prijenosa
550 m
proširite opis
Valna duljina  Valna duljina
850 nm
proširite opis
Mrežni standard  Mrežni standard
IEEE 802.3x
proširite opis
Duplex sistem  Duplex sistem
Potpuni
proširite opis
Značajke
Hot-swap 
Da
proširite opis
Radni uvjeti
Raspon radne temperature (T-T)  Raspon radne temperature (T-T)
0 - 40 °C
proširite opis
Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje (T-T)  Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje (T-T)
-40 - 85 °C
proširite opis
Podaci o ambalaži
Širina ambalaže  Širina ambalaže
74 mm
proširite opis
Dubina ambalaže  Dubina ambalaže
131 mm
proširite opis
Visina ambalaže  Visina ambalaže
49 mm
proširite opis
Težina paketa  Težina paketa
64 g
proširite opis
Logistički podaci
Bruto težina paleta (more) 
246,8 kg
proširite opis
Visina paleta (zrak) 
199 cm
proširite opis
Širina palete 
122 cm
proširite opis
Broj kutija po paleti (more) 
54 kom
proširite opis
Količina po paleti (more) 
2700 kom
proširite opis
Težina kutije za slanje 
4,2 kg
proširite opis
Količina po paleti (more) 
199 cm
proširite opis
Duljina kutije za slanje 
36 cm
proširite opis
Duljina palete 
102 cm
proširite opis
Visina kutije za slanje 
31 cm
proširite opis
Širina kutije za slanje 
26 cm
proširite opis
Neto težina kutije 
3,2 kg
proširite opis
Količina po kutiji za slanje 
50 kom
proširite opis
Broj kutija po paleti (zrak) 
54 kom
proširite opis
Bruto težina paleta (zrak) 
246,8 kg
proširite opis
Količina po paleti (zrak) 
2700 kom
proširite opis
Šifra harmoniziranog sustava (HS) 
85369010
proširite opis

Izabrani proizvodi

Ostanite u kontaktu!
Pretplatite se na naš bilten i ostanite u toku s našim promocijama i vijestima.

Klikom na „Pretplati se” pristajete primati marketinške informacije na svoju adresu e-pošte. Vašim će osobnim podacima upravljati Senetic GmbH sa sjedištem u Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravo tražiti pristup osobnim podacima i ispraviti, izbrisati ili ograničiti obradu, kao i dati prigovor obradi. Detaljne informacije o obradi osobnih podataka nalaze se u pravilima privatnosti.

Pogrešna e-mail adresa.
Ova email adresa je već potvrđena.
Ova Email adresa još uvijek nije potvrđena.
Hvala vam!
Provjerite pristiglu poštu - primit ćete našu poruku kojom vas tražimo da potvrdite pretplatu na bilten.
Portal za prodavače
Sve što tražite.Pridruži nam se!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma za poslovne klijentePridruži nam se!
Načini plaćanja
Načini isporuke
Certifikati i priznanja