0
Upit
0,00 kn
0
Košarica
0,00 kn
Učitavanje...
Učitavanje...
Aktualiziran upit i narudžba!
Aktualiziran upit i narudžba!Aktualiziran upit i narudžba!
Predmet nema na skladištu.
Žao nam je, ali artikl nema na skladištu.

Cisco GLC-BX-U= mrežni medijski pretvarač 1000 Mbit/s 1310 nm

Part number: GLC-BX-U=
EAN: 882658010811
Part number: GLC-BX-U=
-7%
9.273,29 kn neto
8.657,63 kn neto
10.822,04 kn bruto
Nema na skladištu
Obavijesti me kada proizvod bude na skladištu.
Opis
Pročitajte više o Cisco GLC-BX-U= mrežni medijski pretvarač 1000 Mbit/s 1310 nm
Specifikacija
Učinak
SFP transceiver type Optička vlakna  
Maksimalna brzina prijenosa podataka 1000 Mbit/s  
Tip sučelja mini-GBIC  
Podržava mod jednostrukog vlakna (SMF) Da  
Fiber optic connector LC, PC/osobno računalo  
Maksimalna udaljenost prijenosa 10000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valna duljina 1310 nm  
Tx valna duljina (maks) 1260 nm  
Tx valna duljina (min) 1360 nm  
Rx valna duljina (min) 1480 nm  
Rx valna duljina (maks) 1500 nm  
Tx power (min) -9 dBmW  
Tx power (max) -3 dBmW  
Rx power (min) -19,5 dBmW  
Rx power (max) -3 dBmW  
Tehnologija kabliranja 1000BASE-BX10-U  
Digitalni dijagnostički nadzor (DDM) Da  
Značajke
Boja proizvoda Nehrđajući čelik  
Kompatibilni proizvodi Catalyst 2960, 3560, 3750, 4500, 4948, ME 2400, 3400  
Težina i dimenzije
Širina 8,5 mm  
Dubina 56,5 mm  
Visina 13,4 mm  
Težina 75 g  
Podaci o ambalaži
Broj uključenih proizvoda 1 kom  
Certifikati o održivosti RoHS  

Trenutne promocije
Ostanite u kontaktu!
Pretplatite se na naš bilten i ostanite u toku s našim promocijama i vijestima.

Klikom na „Pretplati se” pristajete primati marketinške informacije na svoju adresu e-pošte. Vašim će osobnim podacima upravljati Senetic GmbH sa sjedištem u Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravo tražiti pristup osobnim podacima i ispraviti, izbrisati ili ograničiti obradu, kao i dati prigovor obradi. Detaljne informacije o obradi osobnih podataka nalaze se u pravilima privatnosti.

Pogrešna e-mail adresa.
Ova email adresa je već potvrđena.
Ova Email adresa još uvijek nije potvrđena.
Hvala vam!
Provjerite pristiglu poštu - primit ćete našu poruku kojom vas tražimo da potvrdite pretplatu na bilten.
Partnerstva
Načini plaćanja
Načini isporuke
EBA National Winner Banner