0
Upit
0,00 kn
0
Košarica
0,00 kn
Učitavanje...
Učitavanje...
Aktualiziran upit i narudžba!
Aktualiziran upit i narudžba!Aktualiziran upit i narudžba!
Predmet nema na skladištu.
Žao nam je, ali artikl nema na skladištu.

Cisco GLC-LX-SM-RGD modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 1000 Mbit/s SFP

Part number: GLC-LX-SM-RGD
EAN: 4054318203574
Part number: GLC-LX-SM-RGD
-55%
7.914,77 kn neto
3.567,24 kn neto
4.459,05 kn bruto
Nema na skladištu
Obavijesti me kada proizvod bude na skladištu.
Opis
Pročitajte više o Cisco GLC-LX-SM-RGD modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 1000 Mbit/s SFP
Specifikacija
Učinak
SFP transceiver type Optička vlakna  
Maksimalna brzina prijenosa podataka 1000 Mbit/s  
Tip sučelja SFP  
Podržava Multi-mode vlakna (MMF) Da  
Standard SFP primopredajnika LH,LX  
Maksimalna udaljenost prijenosa 10000 m  
Maksimalna udaljenost prijenosa (Single-mode) 10000 m  
Maksimalna udaljenost prijenosa (Multi-mode) 550 m  

Trenutne promocije
Ostanite u kontaktu!
Pretplatite se na naš bilten i ostanite u toku s našim promocijama i vijestima.

Klikom na „Pretplati se” pristajete primati marketinške informacije na svoju adresu e-pošte. Vašim će osobnim podacima upravljati Senetic GmbH sa sjedištem u Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravo tražiti pristup osobnim podacima i ispraviti, izbrisati ili ograničiti obradu, kao i dati prigovor obradi. Detaljne informacije o obradi osobnih podataka nalaze se u pravilima privatnosti.

Pogrešna e-mail adresa.
Ova email adresa je već potvrđena.
Ova Email adresa još uvijek nije potvrđena.
Hvala vam!
Provjerite pristiglu poštu - primit ćete našu poruku kojom vas tražimo da potvrdite pretplatu na bilten.
Partnerstva
Načini plaćanja
Načini isporuke
EBA National Winner Banner