0
Upit
0,00 kn
0
Košarica
0,00 kn
Učitavanje...
Učitavanje...
Aktualiziran upit i narudžba!
Aktualiziran upit i narudžba!Aktualiziran upit i narudžba!
Predmet nema na skladištu.
Žao nam je, ali artikl nema na skladištu.
Home Office Hardware

GLC-SX-MMD=

Naziv proizvoda: Cisco GLC-SX-MMD= modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 1000 Mbit/s SFP 850 nm
EAN: 882658340895
Part number: GLC-SX-MMD=
1.236,51 kn neto
1.545,64 kn bruto
Raspoloživost:
11-20  kom.
Datum slanja:
utorak, 6. prosinca 2022.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Dostava kurirskom službom  47,08 kn Izračunaj
Opis
Pročitajte više o Cisco GLC-SX-MMD= modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 1000 Mbit/s SFP 850 nm
Specifikacija
Učinak
SFP transceiver type Optička vlakna  
Maksimalna brzina prijenosa podataka 1000 Mbit/s  
Tip sučelja SFP  
Podržava Multi-mode vlakna (MMF) Da  
Fiber optic connector LC  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valna duljina 850 nm  

Trenutne promocije
Ostanite u kontaktu!
Pretplatite se na naš bilten i ostanite u toku s našim promocijama i vijestima.

Klikom na „Pretplati se” pristajete primati marketinške informacije na svoju adresu e-pošte. Vašim će osobnim podacima upravljati Senetic GmbH sa sjedištem u Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravo tražiti pristup osobnim podacima i ispraviti, izbrisati ili ograničiti obradu, kao i dati prigovor obradi. Detaljne informacije o obradi osobnih podataka nalaze se u pravilima privatnosti.

Pogrešna e-mail adresa.
Ova email adresa je već potvrđena.
Ova Email adresa još uvijek nije potvrđena.
Hvala vam!
Provjerite pristiglu poštu - primit ćete našu poruku kojom vas tražimo da potvrdite pretplatu na bilten.
Partnerstva
Načini plaćanja
Načini isporuke
EBA National Winner Banner