0
Upit
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Učitavanje...
Učitavanje...
Aktualiziran upit i narudžba!
Aktualiziran upit i narudžba!Aktualiziran upit i narudžba!
Predmet nema na skladištu.
Žao nam je, ali artikl nema na skladištu.
Home Office Hardware

GT-802

Naziv proizvoda: PLANET GT-802 mrežni medijski pretvarač 1000 Mbit/s 850 nm Crno
EAN: 4711213686207
Part number: GT-802
58,07 € neto
72,59 € bruto
Raspoloživost:
50+  kom.
Datum slanja:
četvrtak, 9. veljače 2023.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Dostava kurirskom službom  4,99 € Izračunaj
Opis
Pročitajte više o PLANET GT-802 mrežni medijski pretvarač 1000 Mbit/s 850 nm Crno
Specifikacija
Mreža
Maksimalna brzina prijenosa podataka 1000 Mbit/s  
Converter input interface 1000Base-T  
Converter output interface 1000Base-SX  
Mrežni standard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z  
Ethernet interface type Gigabit Ethernet  
brzine prijenosa podataka putem Ethernet LANa 10,100,1000 Mbit/s  
A Medium Dependent Interface (MDI) describes the interface (both physical and electrical) in a computer network from a physical layer implementation to the physical medium used to carry the transmission. Ethernet over twisted pair also defines a medium dependent interface crossover (MDIX) interface. Auto-MDIX ports on newer network interfaces detect if the connection would require a crossover, and automatically chooses the MDI or MDIX configuration to properly match the other end of the link.  Auto MDI/MDI-X Da  
Duplex system Potpuni, Pola  
Ports & interfaces
Tehnologija povezivanja Žičano  
Broj Ethernet LAN (RJ-45) priključaka 1  
FC priključci 1  
Fiber optic connector SC  
Učinak
Maksimalna udaljenost prijenosa 550 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valna duljina 850 nm  
Tx power (min) -9,5 dBmW  
Tx power (max) -4 dBmW  
Sensitivity -13,5 dBmW  
Design
Interno Ne  
LED indikatori Da  
Boja proizvoda Crno  
Certifikacija FCC Class A, CE Class A  
Upravljanje potrošnjom
Ulazni napon 5 V  
Ulazna struja 2 A  
Potrošnja energije 5,6 W  
Težina i dimenzije
Širina 94 mm  
Dubina 70 mm  
Visina 26 mm  
Težina 200 g  
Radni uvjeti
Raspon radne temperature (T-T) 0 - 50 °C  
Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje -10 - 70 °C  
Opseg relativne vlažnosti pri radu 5 - 95%  
Raspon relazivne vlažnosti pri skladištenju 5 - 95%  

Trenutne promocije
Ostanite u kontaktu!
Pretplatite se na naš bilten i ostanite u toku s našim promocijama i vijestima.

Klikom na „Pretplati se” pristajete primati marketinške informacije na svoju adresu e-pošte. Vašim će osobnim podacima upravljati Senetic GmbH sa sjedištem u Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravo tražiti pristup osobnim podacima i ispraviti, izbrisati ili ograničiti obradu, kao i dati prigovor obradi. Detaljne informacije o obradi osobnih podataka nalaze se u pravilima privatnosti.

Pogrešna e-mail adresa.
Ova email adresa je već potvrđena.
Ova Email adresa još uvijek nije potvrđena.
Hvala vam!
Provjerite pristiglu poštu - primit ćete našu poruku kojom vas tražimo da potvrdite pretplatu na bilten.
Partnerstva
Načini plaćanja
Načini isporuke
EBA National Winner Banner