0
Upit
0,00 kn
0
Košarica
0,00 kn
Učitavanje...
Učitavanje...
Aktualiziran upit i narudžba!
Aktualiziran upit i narudžba!Aktualiziran upit i narudžba!
Predmet nema na skladištu.
Žao nam je, ali artikl nema na skladištu.
HPE Care Pack HPE Care Pack

J4858D

Naziv proizvoda: Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 1000 Mbit/s
EAN: 190017245836
Part number: J4858D
674,13 kn neto
842,66 kn bruto
Raspoloživost:
50+  kom.
Dostava:
ponedjeljak, 24. siječnja 2022.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Dostava kurirskom službom  113,71 kn Izračunaj
Opis
Pročitajte više o Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 1000 Mbit/s
Specifikacija
Učinak
SFP transceiver type Optička vlakna  
Maksimalna brzina prijenosa podataka 1000 Mbit/s  
Tip sučelja SFP  
Podržava Multi-mode vlakna (MMF) Da  
Fiber optic connector LC  
Standard SFP primopredajnika SX  
Maksimalna udaljenost prijenosa 500 m  
FC priključci 2  
Značajke
Kompatibilni proizvodi Aruba 2930F  
Težina i dimenzije
Širina 55,9 mm  
Dubina 12,7 mm  
Visina 15,2 mm  
Težina 45 g  

Trenutne promocije
Ostanite u kontaktu!
Pretplatite se na naš bilten i ostanite u toku s našim promocijama i vijestima.

Klikom na „Pretplati se” pristajete primati marketinške informacije na svoju adresu e-pošte. Vašim će osobnim podacima upravljati Senetic GmbH sa sjedištem u Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravo tražiti pristup osobnim podacima i ispraviti, izbrisati ili ograničiti obradu, kao i dati prigovor obradi. Detaljne informacije o obradi osobnih podataka nalaze se u pravilima privatnosti.

Pogrešna e-mail adresa.
Ova email adresa je već potvrđena.
Ova Email adresa još uvijek nije potvrđena.
Hvala vam!
Provjerite pristiglu poštu - primit ćete našu poruku kojom vas tražimo da potvrdite pretplatu na bilten.
Partnerstva
Načini plaćanja
Načini isporuke
EBA National Winner Banner