0
Upit
0,00 kn
0
Košarica
0,00 kn
Učitavanje...
Učitavanje...
Aktualiziran upit i narudžba!
Aktualiziran upit i narudžba!Aktualiziran upit i narudžba!
Predmet nema na skladištu.
Žao nam je, ali artikl nema na skladištu.

MFB-TF20

Naziv proizvoda: PLANET MFB-TF20 modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 100 Mbit/s SFP 1550 nm
EAN: 4711213686191
Part number: MFB-TF20
220,09 kn neto
275,11 kn bruto
Raspoloživost:
21-30  kom.
Dostava:
srijeda, 15. prosinca 2021.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Dostava kurirskom službom  113,71 kn Izračunaj
Opis
Pročitajte više o PLANET MFB-TF20 modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 100 Mbit/s SFP 1550 nm
Specifikacija
Učinak
SFP transceiver type Optička vlakna  
Maksimalna brzina prijenosa podataka 100 Mbit/s  
Tip sučelja SFP  
Podržava mod jednostrukog vlakna (SMF) Da  
Podržava Multi-mode vlakna (MMF) Ne  
Fiber optic connector LC  
Maksimalna udaljenost prijenosa 20000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valna duljina 1550 nm  
Mrežni standard IEEE 802.3,IEEE 802.3u  
Tehnologija kabliranja 100Base-FX  
Radni uvjeti
Raspon radne temperature (T-T) -40 - 75 °C  

Trenutne promocije
Ostanite u kontaktu!
Pretplatite se na naš bilten i ostanite u toku s našim promocijama i vijestima.

Klikom na „Pretplati se” pristajete primati marketinške informacije na svoju adresu e-pošte. Vašim će osobnim podacima upravljati Senetic GmbH sa sjedištem u Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravo tražiti pristup osobnim podacima i ispraviti, izbrisati ili ograničiti obradu, kao i dati prigovor obradi. Detaljne informacije o obradi osobnih podataka nalaze se u pravilima privatnosti.

Pogrešna e-mail adresa.
Ova email adresa je već potvrđena.
Ova Email adresa još uvijek nije potvrđena.
Hvala vam!
Provjerite pristiglu poštu - primit ćete našu poruku kojom vas tražimo da potvrdite pretplatu na bilten.
Partnerstva
Načini plaćanja
Načini isporuke
EBA National Winner Banner