0
Upit
0,00 kn
0
Košarica
0,00 kn
Učitavanje...
Učitavanje...
Aktualiziran upit i narudžba!
Aktualiziran upit i narudžba!Aktualiziran upit i narudžba!
Predmet nema na skladištu.
Žao nam je, ali artikl nema na skladištu.

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver mrežni medijski pretvarač 1000 Mbit/s 1310 nm

Part number: MGBLX1
EAN: 882658262791
Part number: MGBLX1
1.241,98 kn neto
1.236,27 kn neto
1.545,34 kn bruto
Raspoloživost:
41-50  kom.
Dostava:
srijeda, 25. svibnja 2022.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Dostava kurirskom službom  47,09 kn Izračunaj
Opis
Pročitajte više o Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver mrežni medijski pretvarač 1000 Mbit/s 1310 nm
Specifikacija
Mreža
Maksimalna brzina prijenosa podataka 1000 Mbit/s  
Tehnologija kabliranja 1000Base-LX  
Ports & interfaces
Tehnologija povezivanja Žičano  
Učinak
Maksimalna udaljenost prijenosa 10000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valna duljina 1310 nm  
Design
Sigurnost FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2  
Certifikacija FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.  
Upravljanje potrošnjom
Potrošnja energije 1 W  
Funkcije za upravljanje
Hot-swap Da  
Plug and Play Da  
Težina i dimenzije
Težina 18 g  
Radni uvjeti
Raspon radne temperature (T-T) 0 - 70 °C  
Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje -40 - 85 °C  
Opseg relativne vlažnosti pri radu 10 - 85%  
Raspon relazivne vlažnosti pri skladištenju 5 - 90%  
Ostale značajke
Snaga emitiranja -9,5 - -3 dBmW  
Dimenzije (ŠxDxV) 13,4 x 55,7 x 8,5 mm  
Sučelje SFP  
Priključak(ci) LC-LC  
Puni dostrani ispis Da  
Vrsta vlakna SMF  

Trenutne promocije
Ostanite u kontaktu!
Pretplatite se na naš bilten i ostanite u toku s našim promocijama i vijestima.

Klikom na „Pretplati se” pristajete primati marketinške informacije na svoju adresu e-pošte. Vašim će osobnim podacima upravljati Senetic GmbH sa sjedištem u Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravo tražiti pristup osobnim podacima i ispraviti, izbrisati ili ograničiti obradu, kao i dati prigovor obradi. Detaljne informacije o obradi osobnih podataka nalaze se u pravilima privatnosti.

Pogrešna e-mail adresa.
Ova email adresa je već potvrđena.
Ova Email adresa još uvijek nije potvrđena.
Hvala vam!
Provjerite pristiglu poštu - primit ćete našu poruku kojom vas tražimo da potvrdite pretplatu na bilten.
Partnerstva
Načini plaćanja
Načini isporuke
EBA National Winner Banner