0
Upit
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Učitavanje...
Učitavanje...
Aktualiziran upit i narudžba!
Aktualiziran upit i narudžba! Aktualiziran upit i narudžba!
Predmet nema na skladištu.
Žao nam je, ali artikl nema na skladištu.
Home Office Hardware

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver mrežni medijski pretvarač 1310 nm

EAN: 4260039342724
Part number: MGBT1
SKU: 1004596
115,52 € neto
144,40 € bruto
Raspoloživost:
31-40  kom.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Cijena dostave od:  8,04 € Izračunajte trošak dostave
Dostava od: srijeda, 26. lipnja 2024.
Načini plaćanja
Načini dostave

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver mrežni medijski pretvarač 1310 nm

EAN:

4260039342724

Part number:

MGBT1

SKU: 1004596
Idealna rješenja za vaš posao
Pronaći ćemo optimalno rješenje za vašu tvrtku. Naši prodajni stručnjaci i preprodajni stručnjaci svakodnevno odabiru proizvode i usluge za naše klijente.
Brza dostava opreme diljem svijeta
Jamčimo pravovremenu dostavu opreme, gdje god se nalazili. Suradjujemo s globalnim partnerima kako bi naša logistika bila optimizirana.
Podrška pri implementaciji zajamčena
Nudimo podršku u implementaciji rješenja u vašem poslovanju. Naši kvalificirani inženjeri pomažu u učinkovitom upravljanju infrastrukturom.
Klijent na prvom mjestu
Naši stručnjaci iz RMA odjela brzo i učinkovito rješavaju reklamacije i zamjenu opreme kako bi vaša tvrtka mogla funkcionirati bez smetnji.
Opis
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Sučelje ulaza pretvornika: 1000Base-T. Maksimalna udaljenost prijenosa: 100 m, Valna duljina: 1310 nm. Zemlja porijekla: Kina. Širina: 66 mm, Dubina: 13,4 mm, Visina: 8,5 mm. Širina ambalaže: 81,3 mm, Dubina ambalaže: 127 mm, Visina ambalaže: 25,4 mm
Specifikacija
Mreža
Sučelje ulaza pretvornika  Sučelje ulaza pretvornika
1000Base-T
proširite opis
Učinak
Maksimalna udaljenost prijenosa  Maksimalna udaljenost prijenosa
100 m
proširite opis
Valna duljina  Valna duljina
1310 nm
proširite opis
Dizajn
Zemlja porijekla  Zemlja porijekla
Kina
proširite opis
Težina i dimenzije
Širina  Širina
66 mm
proširite opis
Dubina  Dubina
13,4 mm
proširite opis
Visina  Visina
8,5 mm
proširite opis
Težina  Težina
20 g
proširite opis
Radni uvjeti
Raspon radne temperature (T-T)  Raspon radne temperature (T-T)
0 - 70 °C
proširite opis
Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje (T-T)  Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje (T-T)
-40 - 85 °C
proširite opis
Opseg relativne vlažnosti pri radu (H-H) 
10 - 85%
proširite opis
Raspon relazivne vlažnosti pri skladištenju 
5 - 90%
proširite opis
Podaci o ambalaži
Širina ambalaže  Širina ambalaže
81,3 mm
proširite opis
Dubina ambalaže  Dubina ambalaže
127 mm
proširite opis
Visina ambalaže  Visina ambalaže
25,4 mm
proširite opis
Težina paketa  Težina paketa
50 g
proširite opis
Logistički podaci
Šifra harmoniziranog sustava (HS) 
85176990
proširite opis
Količina po pakiranju 
1 kom
proširite opis
Ostale značajke
Sučelje  Sučelje
RJ-45
proširite opis

Izabrani proizvodi

Ostanite u kontaktu!
Pretplatite se na naš bilten i ostanite u toku s našim promocijama i vijestima.

Klikom na „Pretplati se” pristajete primati marketinške informacije na svoju adresu e-pošte. Vašim će osobnim podacima upravljati Senetic GmbH sa sjedištem u Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravo tražiti pristup osobnim podacima i ispraviti, izbrisati ili ograničiti obradu, kao i dati prigovor obradi. Detaljne informacije o obradi osobnih podataka nalaze se u pravilima privatnosti.

Pogrešna e-mail adresa.
Ova email adresa je već potvrđena.
Ova Email adresa još uvijek nije potvrđena.
Hvala vam!
Provjerite pristiglu poštu - primit ćete našu poruku kojom vas tražimo da potvrdite pretplatu na bilten.
Načini plaćanja
Načini isporuke
Certifikati i priznanja