0
Upit
0,00 kn
0
Košarica
0,00 kn
Učitavanje...
Učitavanje...
Aktualiziran upit i narudžba!
Aktualiziran upit i narudžba!Aktualiziran upit i narudžba!
Predmet nema na skladištu.
Žao nam je, ali artikl nema na skladištu.

QSFP-40G-LR4

Naziv proizvoda: PLANET QSFP-40G-LR4 modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm
EAN: 5420016855701
Part number: QSFP-40G-LR4
-55%
106.963,83 kn neto
48.184,91 kn neto
60.231,14 kn bruto
Nema na skladištu
Obavijesti me kada proizvod bude na skladištu.
Opis
Pročitajte više o PLANET QSFP-40G-LR4 modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm
Specifikacija
Učinak
SFP transceiver type Optička vlakna  
Maksimalna brzina prijenosa podataka 40000  
Tip sučelja QSFP  
Podržava mod jednostrukog vlakna (SMF) Da  
Fiber optic connector LC  
Standard SFP primopredajnika LR  
Maksimalna udaljenost prijenosa 10000  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valna duljina 1310  
Tx power (min) -7  
Tx power (max) 2,3  
Rx power (min) -13,7  
Rx power (max) 2,3  
Mrežni standard IEEE 802.3ba  
Digitalni dijagnostički nadzor (DDM) Da  
Značajke
Hot-swap Da  
RoHS sukladnost Da  
Boja proizvoda Srebro  
Upravljanje potrošnjom
Potrošnja energije 3,5  
Radni uvjeti
Raspon radne temperature (T-T) 0 - 70  
Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje -40 - 85  
Podaci o ambalaži
Broj uključenih proizvoda 1  

Trenutne promocije
Ostanite u kontaktu!
Pretplatite se na naš bilten i ostanite u toku s našim promocijama i vijestima.

Klikom na „Pretplati se” pristajete primati marketinške informacije na svoju adresu e-pošte. Vašim će osobnim podacima upravljati Senetic GmbH sa sjedištem u Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravo tražiti pristup osobnim podacima i ispraviti, izbrisati ili ograničiti obradu, kao i dati prigovor obradi. Detaljne informacije o obradi osobnih podataka nalaze se u pravilima privatnosti.

Pogrešna e-mail adresa.
Ova email adresa je već potvrđena.
Ova Email adresa još uvijek nije potvrđena.
Hvala vam!
Provjerite pristiglu poštu - primit ćete našu poruku kojom vas tražimo da potvrdite pretplatu na bilten.
Partnerstva
Načini plaćanja
Načini isporuke
EBA National Winner Banner