0
Upit
0,00 kn
0
Košarica
0,00 kn
Učitavanje...
Učitavanje...
Aktualiziran upit i narudžba!
Aktualiziran upit i narudžba!Aktualiziran upit i narudžba!
Predmet nema na skladištu.
Žao nam je, ali artikl nema na skladištu.

S-31DLC20D

Naziv proizvoda: Mikrotik S-31DLC20D modul mrežnih primopredajnika 1250 Mbit/s SFP 1310 nm
EAN: 2610000002416
Part number: S-31DLC20D
-37%
191,01 kn neto
120,90 kn neto
151,13 kn bruto
Raspoloživost:
50+  kom.
Dostava:
ponedjeljak, 24. siječnja 2022.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Dostava kurirskom službom  113,71 kn Izračunaj
Opis
Pročitajte više o Mikrotik S-31DLC20D modul mrežnih primopredajnika 1250 Mbit/s SFP 1310 nm
Specifikacija
Učinak
Maksimalna brzina prijenosa podataka 1250 Mbit/s  
Tip sučelja SFP  
Fiber optic connector LC  
Maksimalna udaljenost prijenosa 20000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valna duljina 1310 nm  
Značajke
Kompatibilni proizvodi RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1036-12G-4S  

Trenutne promocije
Ostanite u kontaktu!
Pretplatite se na naš bilten i ostanite u toku s našim promocijama i vijestima.

Klikom na „Pretplati se” pristajete primati marketinške informacije na svoju adresu e-pošte. Vašim će osobnim podacima upravljati Senetic GmbH sa sjedištem u Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravo tražiti pristup osobnim podacima i ispraviti, izbrisati ili ograničiti obradu, kao i dati prigovor obradi. Detaljne informacije o obradi osobnih podataka nalaze se u pravilima privatnosti.

Pogrešna e-mail adresa.
Ova email adresa je već potvrđena.
Ova Email adresa još uvijek nije potvrđena.
Hvala vam!
Provjerite pristiglu poštu - primit ćete našu poruku kojom vas tražimo da potvrdite pretplatu na bilten.
Partnerstva
Načini plaćanja
Načini isporuke
EBA National Winner Banner