0
Upit
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Učitavanje...
Učitavanje...
Aktualiziran upit i narudžba!
Aktualiziran upit i narudžba! Aktualiziran upit i narudžba!
Predmet nema na skladištu.
Žao nam je, ali artikl nema na skladištu.
Ubiquiti networks
UniFi
  • WiFi
  • Switching
  • Cloud Keys & Gateways
  • Camera Security
  • Door Access
  • New Integrations
  • Accessories
UISP
  • Wireless
  • Fiber
  • Wired
  • Accessory Tech
AmpliFi
  • AmpliFi

Ubiquiti Networks UACC-OM-MM-10G-D-2 modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 10000 Mbit/s 850 nm

Part number:

UACC-OM-MM-10G-D-2

EAN:

810010076908

SKU: 1664153

1,25 Gbps protoka

Jednostruki LC priključak

Podržava veze do 3 km*

*Optički kabel nije uključen.

36,62 € neto
45,78 € bruto
Raspoloživost:
50+  kom.
Datum slanja:
petak, 26. srpnja 2024.
Cijena dostave od: 10,56 € Izračunaj
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Opis
Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-2. Tip SFP odašiljača: Optička vlakna, Maksimalna brzina prijenosa podataka: 10000 Mbit/s, Konektor optičkog vlakna: LC. Boja proizvoda: Srebro, Materijal kućišta: Metalno. Potrošnja energije (tipično): 0,8 W. Broj uključenih proizvoda: 2 kom. Količina po pakiranju: 2 kom
Specifikacija
UACC-OM-SM-1G-S
Podržani medijiJednomodni optički kabel
Vrsta konektora(1) LC
BiDiDa
Valna duljina odašiljača*Plava ručica: 1310 nm
Žuta ručica: 1550 nm
Mora biti korišteno u parovima (plava ručica i žuta ručica).
Valna duljina prijemnika*Plava ručica: 1550 nm
Žuta ručica: 1310 nm
Mora biti korišteno u parovima (plava ručica i žuta ručica).
Brzina prijenosa podataka1.25 Gbps
Maks. potrošnja energije0.66W
Udaljenost kabela3 km
Radna temperatura okoline0 do 70° C (32 do 158° F)
Opcije pakiranja2 pakiranja, 20 pakiranja
UPOZORENJEKLASA 1 LASERSKI PROIZVOD, IEC/EN 60825-1:2014 - Ne gledajte u krajeve optičkog kabela ili SFP modula dok su pretvarači uključeni.
Ostanite u kontaktu!
Pretplatite se na naš bilten i ostanite u toku s našim promocijama i vijestima.

Klikom na „Pretplati se” pristajete primati marketinške informacije na svoju adresu e-pošte. Vašim će osobnim podacima upravljati Senetic GmbH sa sjedištem u Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravo tražiti pristup osobnim podacima i ispraviti, izbrisati ili ograničiti obradu, kao i dati prigovor obradi. Detaljne informacije o obradi osobnih podataka nalaze se u pravilima privatnosti.

Pogrešna e-mail adresa.
Ova email adresa je već potvrđena.
Ova Email adresa još uvijek nije potvrđena.
Hvala vam!
Provjerite pristiglu poštu - primit ćete našu poruku kojom vas tražimo da potvrdite pretplatu na bilten.
Portal za prodavače
Sve što tražite.Pridruži nam se!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma za poslovne klijentePridruži nam se!
Načini plaćanja
Načini isporuke
Certifikati i priznanja