0
Upit
0,00 kn
0
Košarica
0,00 kn
Učitavanje...
Učitavanje...
Aktualiziran upit i narudžba!
Aktualiziran upit i narudžba!Aktualiziran upit i narudžba!
Predmet nema na skladištu.
Žao nam je, ali artikl nema na skladištu.

WSP-Q40GLR4L=

Naziv proizvoda: Cisco WSP-Q40GLR4L= modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm
EAN: 882658705182
Part number: WSP-Q40GLR4L=
-8%
42.307,91 kn neto
38.869,93 kn neto
48.587,41 kn bruto
Nema na skladištu
Obavijesti me kada proizvod bude na skladištu.
Opis
Pročitajte više o Cisco WSP-Q40GLR4L= modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm
Specifikacija
Učinak
SFP transceiver type Optička vlakna  
Maksimalna brzina prijenosa podataka 40000 Mbit/s  
Tip sučelja QSFP+  
Podržava mod jednostrukog vlakna (SMF) Da  
Fiber optic connector LC  
Fiber cable diameters supported 9/125 µm  
Standard SFP primopredajnika LR  
Maksimalna udaljenost prijenosa 2000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valna duljina 1310 nm  
Duplex system Potpuni  
A Medium Dependent Interface (MDI) describes the interface (both physical and electrical) in a computer network from a physical layer implementation to the physical medium used to carry the transmission. Ethernet over twisted pair also defines a medium dependent interface crossover (MDIX) interface. Auto-MDIX ports on newer network interfaces detect if the connection would require a crossover, and automatically chooses the MDI or MDIX configuration to properly match the other end of the link.  Auto MDI/MDI-X Da  
Značajke
Podrška za Hot-Plug Da  
Radni uvjeti
Raspon radne temperature (T-T) -40 - 85 °C  
Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje -40 - 85 °C  
Opseg relativne vlažnosti pri radu 0 - 95%  
Raspon relazivne vlažnosti pri skladištenju 0 - 95%  
Podaci o ambalaži
Broj uključenih proizvoda 1 kom  

Trenutne promocije
Ostanite u kontaktu!
Pretplatite se na naš bilten i ostanite u toku s našim promocijama i vijestima.

Klikom na „Pretplati se” pristajete primati marketinške informacije na svoju adresu e-pošte. Vašim će osobnim podacima upravljati Senetic GmbH sa sjedištem u Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravo tražiti pristup osobnim podacima i ispraviti, izbrisati ili ograničiti obradu, kao i dati prigovor obradi. Detaljne informacije o obradi osobnih podataka nalaze se u pravilima privatnosti.

Pogrešna e-mail adresa.
Ova email adresa je već potvrđena.
Ova Email adresa još uvijek nije potvrđena.
Hvala vam!
Provjerite pristiglu poštu - primit ćete našu poruku kojom vas tražimo da potvrdite pretplatu na bilten.
Partnerstva
Načini plaćanja
Načini isporuke
EBA National Winner Banner