0
Upit
0,00 kn
0
Košarica
0,00 kn
Učitavanje...
Učitavanje...
Aktualiziran upit i narudžba!
Aktualiziran upit i narudžba!Aktualiziran upit i narudžba!
Predmet nema na skladištu.
Žao nam je, ali artikl nema na skladištu.

X2-10GB-LR

Naziv proizvoda: Cisco 10GBASE-LR X2 Module for SMF mrežni medijski pretvarač 10000 Mbit/s 1310 nm
EAN: 4053162156296
Part number: X2-10GB-LR
-54%
29.978,76 kn neto
13.641,79 kn neto
17.052,24 kn bruto
Nema na skladištu
Obavijesti me kada proizvod bude na skladištu.
Opis
Pročitajte više o Cisco 10GBASE-LR X2 Module for SMF mrežni medijski pretvarač 10000 Mbit/s 1310 nm
Specifikacija
Mreža
Maksimalna brzina prijenosa podataka 10000 Mbit/s  
Tehnologija kabliranja 10GBASE-LR  
Ports & interfaces
Tehnologija povezivanja Žičano  
Učinak
Maksimalna udaljenost prijenosa 10000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valna duljina 1310 nm  
Design
Suglasnost sa industrijskim standardima IEEE 802.3ae  
Funkcije za upravljanje
Hot-swap Da  
Težina i dimenzije
Težina 300 g  
Radni uvjeti
Raspon radne temperature (T-T) 0 - 70 °C  
Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje -40 - 85 °C  
Ostale značajke
Snaga emitiranja 0,5 - -8,2 dBmW  
Dimenzije (ŠxDxV) 36 x 91 x 13,46 mm  
Sučelje X2  
Raspon radnih temperatura (T-T) 32 - 158 °F  
Vrsta vlakna SMF  

Trenutne promocije
Ostanite u kontaktu!
Pretplatite se na naš bilten i ostanite u toku s našim promocijama i vijestima.

Klikom na „Pretplati se” pristajete primati marketinške informacije na svoju adresu e-pošte. Vašim će osobnim podacima upravljati Senetic GmbH sa sjedištem u Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravo tražiti pristup osobnim podacima i ispraviti, izbrisati ili ograničiti obradu, kao i dati prigovor obradi. Detaljne informacije o obradi osobnih podataka nalaze se u pravilima privatnosti.

Pogrešna e-mail adresa.
Ova email adresa je već potvrđena.
Ova Email adresa još uvijek nije potvrđena.
Hvala vam!
Provjerite pristiglu poštu - primit ćete našu poruku kojom vas tražimo da potvrdite pretplatu na bilten.
Partnerstva
Načini plaćanja
Načini isporuke
EBA National Winner Banner